Loading...
O Firmie 2019-08-05T09:03:01+02:00

KRAK-INŻ Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych

Prace nad wznoszeniem nowego budynku wymagają wielu różnorodnych prac, aby zapewnić odpowiednią wytrzymałość całej konstrukcji. W naszej firmie już od wielu lat zajmuje się jednym z elementów niezwykle istotnych z punktu widzenia robót budowlanych.

Główna działalność firmy Krak Inż. Są wzmocnienia konstrukcji budowlanych, jak również naprawa betonu. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że dziś możemy zaproponować kompleksowe rozwiązania, wyróżniające się najwyższą wytrzymałością.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując szereg rozwiązań, dopasowanych do konkretnych prac. Dzięki temu masz pewność, że płacisz wyłącznie za przeprowadzone usługi. W ramach naszych prac wykorzystujemy wyłącznie sprawdzony i niezawodny sprzęt oraz materiały.

W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów wykonujemy następujący zakres prac:

  • zabezpieczenia przeciwpożarowe elementów i konstrukcji stalowych,
  • wzmocnienia budowlane, zarówno stalowe, jak i z kompozytów (z włókien węglowych CRFP),
  • nawierzchnie chodnikowe z izolacją,
  • materiały budowlane – antykorozja betonu i stali,
  • posadzki przemysłowe (wykonywane z żywic syntetycznych),
  • hydroizolacje fundamentów i innych elementów budowlanych,
  • remont obiektów inżynieryjnych, a także ich budowa,
  • przemysłowe prace alpinistyczne.

Oczywiście na każdym etapie prac zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wykorzystywanych technologii czy materiałów. Naszą domeną jest łączenie profesjonalizmu z najwyższą precyzją, dzięki czemu spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, w naszej firmie zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Zwracamy także szczególną uwagę na obsadę kadry kierowniczej oraz inżynierów. Regularnie poszerzają oni swoje kwalifikacje i kompetencje.

Zawsze jesteśmy chętni do pomocy. Jeśli więc nie masz pewności, jakie rozwiązanie w zakresie wzmocnień przemysłowych będzie odpowiednie do Twojej konstrukcji, skontaktuj się z nami. Na podstawie Twoich preferencji chętnie doradzimy najlepszą usługę.

Sebastian Złociński

Prezes Zarządu